Silivri dekoratif kültür taşı

Doğada az bulunduğu için genelde yapay olarak üretilen ve mimaride özellikle kaplama olarak tercih edilen Silivri dekoratif taş, duvar kaplama,taş panel mekanlara farklı sıcaklık katıyor. İç ve dış mekanları geniş gösterme konusunda oldukça başarılı olan dekoratif kültür taşı ürünleri, Sayan Stone doğalında olduğu gibi değişik renklerde üretiyor.

Silivri dekoratif kültür taş

Silivri dekoratif kültür taşı
Silivri dekoratif kültür taşı

Sayan dekoratif taş dekorasyon , dekoratif taş, dekoratif taş kaplama, dekoratif dış cephe taş kaplamaları kültür taşı, kültür taşı kaplamaları, dekoratif dış cephe kültür taşı kaplamaları duvar panelleri, taş duvar kaplamaları, kültür tuğla, kültür tuğla kaplamaları, dış cephe kültür tuğla kaplamaları, bahçe taş duvar kaplamaları, iç cephe taş kaplamaları, iç cephe kültür taşı kaplamaları, dış cephe taş panel kaplamaları, dış cephe panel kaplamaları, 3boyutlu duvar taş kaplamaları gibi bir çok faaliyette alternatif ürün malzemeleri ve uygulama hizmetlerini vermektedir.

Kültür taşları kullanabileceğiniz yerler;
Dış cephe kültür taşı kaplama, bahçe duvarı kültür taşı kaplama, otel restaurant kültür taşı kaplama, villa dış cephe kültür taşı kaplama, işyeri kültür taşı kaplama, işyeri dış cephe kültür taşı kaplama, kültür taşı ile tabela yapımı, kültür taşı dekorasyon, ev içine kültür taşı, iç mekan kültür taşı kaplama, iç cephe kültür taşı kaplama, üniversite kültür taşı kaplama, hastahane binaları kültür taşı kaplama, okul için kültür taşı kaplama, cami için kültür taşı kaplama, iş merkezleri için kültür taşı kaplama gibi bir çok alanlarınızda kültür taşı kullanabilirsiniz.

Silivri Çarpıcı Dokular

Aradığınız taş kaplama dokusuna daha hızlı ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla dekoratif taş kaplama ürünlerimizi benzer dokulara göre 5 ayrı grupta topladık. Bu 5 ayrı dekoratif taş grubunda yer alan 28 farklı dokuda birbirinden farklı tam 138 çeşit ürün bulacaksınız. İlgilendiğiniz taş dokusu görseline tıklayarak o ürün hakkında detaylı bilgi ve uygulama görselleri sayfasına erişebilirsiniz.

Silivri DEKORATİF KÜLTÜR TAŞI

Dekoratif taş, doğal taşın yapısı ile benzeyen dekoratif ürünlerimiz duvar tasarımı sektöründe son yıllarda trend ürün olmuştur. Cafe, restaurant, işyeri, ofis, avmler, mağazalar gibi bir çok mekanda duvar kaplama olarak kullanılmaktadır. Uygulanan duvar doğal ve güzel bir görünüm kazadırır.

Silivri DEKORATİF TAŞ KAPLAMA

Müşterilerimize sunduğumuz ve bizzat üretimini yaptığımız dekoratif taşlar, doğal taşlardan esinlenelerek üretilir. Kaliteli ve ekonomik olmasıyla birlikte, yapılarda diğer taşlara oranla kolay uygulanabilmektedir. 1 m2 ye ortalama 22 ila 30 kg. ağırlık vermesi sayensinde taşıma kolaylığı ile yapılarınızın statiğine asgari oranda yük getirmesi sayesinde tercih edilir bir ürün haline gelmiştir.

Silivri Dekoratif taş Ustası – 0553 262 7188

Silivri Dekoratif taş Ustası olarak Ankara’nın her semtinde ustalık hizmeti veriyoruz.

Silivri doğal taş ustası olarak yapılacak alanınızın önce ölçüsü çıkartıp mekanınıza en uygun doğal taş, kültür tuğlası. dekoratif tuğla ürünlerini kataloglar ile sizin onayınıza sunuyoruz. Seçtiğiniz ürünlerden hazır imalat olanları fabrikadan temin edip en kısa sürede ustalık hizmeti veriyoruz.

Silivri doğal taş ustası. olarak acele etmeden birkaç üretici firmanın katalogların dan ürünlerini detaylı olarak inceleyip karar vermenizi rica ediyoruz. Bazı ürünlerde üretim hatasından kaynaklı sorunlar yaşandığı için seçtiğiniz ürünleri teyit edip sipariş veriyoruz. Bazı ürünler fabrikanın hazır üretimi olmadığı için üretim süresi 1 hafta veyahut daha kısa sürede temin edebiliriz.

Silivri kültür tuğlası ve doğal taş yapılacak alanınızın net ölçüsü ve miktarı usta tarafından belirlenmesi gerekir. Şayet eksik olan 1m2 alan için 1 hafta beklemeniz gerekebilir.Bu tür bir sorun ile karşılaşmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçin. sizin için en uygun ve güzel ürünler için beraber karar verelim. 12

Silivri doğal taş ustası size bir telefon yakınız. Bizden fiyat almadan ve kataloglarımızı görmeden karar vermeyiniz. Siz hayal edin bir gerçekleştirelim…