İndirim!

Patlatma Taşlar

Bursa Siyahı Patlatma Taş

300.00

Dekoratif Kültür Taşı

patlatma taş 5×10-0014

450.00

Dekoratif Kültür Taşı

patlatma taş 5×10-0013

330.00

Dekoratif Kültür Taşı

patlatma taş 5×10-0012

300.00

Dekoratif Kültür Taşı

Patlatma Taş 5×10- 0011

650.00
İndirim!
300.00
İndirim!
İndirim!
330.00
İndirim!
350.00
İndirim!
İndirim!
300.00
İndirim!
İndirim!
300.00
İndirim!
300.00
İndirim!
İndirim!

Dekoratif Taş

Tarih boyunca çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu’nun en eşsiz kentleri arasında yer alan Midyat, yaşam biçimi ve kültürü ile Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Tarihi yüzyıllar öncesine dayanan Midyat’ta bulunan konaklar, dar sokaklar ve birçok dilin birbirine karıştığı meydanlar her yıl binlerce insanı kendisine çekmektedir.

Günümüzde bu taş evlere sahip olmak imkansız değil ama çok fazla emek ve sermaye istemektedir. Betonarme yapılar arasında sıkışıp kaldığımız şu günlerde iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere dekoratif taş duvar kaplama ürünleri üretilmeye başlandı. Dekoratif taş duvarda kaplama olarak yapılmaktadır. İçeriğinde çimento, kum ve renk pigmentleri ile birleştirilerek üretilmektedir. Sayan Dekoratif Taş Kaplamaları markası adı altında üretilen bu taş duvar kaplama ürünleri doğal taşlara kıyasla hem ekonomik hem de uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Doğal taşlardan hafif ve ucuz olması ve uygulama pratikliği göz önünde bulundurulacak olursa bu tarzda evlere ulaşmak imkansız değildir. Dekoratif taş kullanım alanları iç mekanınızda Tv ünitenizin arkasında ya da yemek odası bölümünüzde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dekoratif taş birbirinden farklı renk ve doku ile sizlere sunulmaktadır. Bu çeşitlilik içerisinde dekoratif taş kaplamaları arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız bizi arayabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu haricinde bir yazlığınız ya da bir bağ eviniz var ve bu alanlarda dekoratif taş ile kaplanmasını istiyorsanız mekanınızın dekoratif taş ile renklenmesine yardımcı olabiliriz. Dekoratif kültür taşı, cafe, restaurant, eğlence mekanları gibi yerlerde duvar uygulamasında kullanılmaktadır. Duvar kaplama olarakta bilinen dekoratif taş ürünlerimiz uygulanan mekanda şık bir görünüm yaratmakdar. Dekoratif duvar taşı, taş kaplama, kültür taşı olarak bilinmektedir.

Dekoratif taş duvar kaplama, doğada bulunan orjinal taş yapısına benzer ürünleri duvarlarınız için yeniden dekore ettik. Modern görüntüsü ile duvarlarınız için yeniden dekore ettik. ekoratif tuğla kaplamalar m² birim fiyatı için iletişime geçiniz..

Dekoratif Taş Modelleri

Sayan Dekoratif taş modelleri birbirinden farklı yapıda doğal taşlar özenle seçilerek kalıplara alınmaktadır. Doğal taşlara kıyasla çok daha ekonomik ve hafif olan dekoratif taş modelleri iç ve dış cephe kaplaması olarak kullanılmaktadır. Proje bazlı olarak istenilen renkte ürün çalışması yapılmaktadır. Dekoratif taş modelleri olarak bir çok consept mağaza zinciri hem termini kolay hemde istenilen renkte üretim yapılabildiğinden dekoratif taş modellerini tercih etmektedir. Diğer adıyla taş kaplama, kültür taşı olarak adlandırılan dekoratif taş modelleri ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Dekoratif Taş Agrilla Perla, Dekoratif Taş Agrilla Gris, Dekoratif Taş Agrilla Oro, Dekoratif Taş Amorfo Perla, Dekoratif Taş Amorfo Oro, Dekoratif Taş Amorfo Gris, Dekoratif Taş Amorfo Marron, Dekoratif Taş Amorfo Antracita, Dekoratif Taş Amorfo Blend 1, Dekoratif Taş Amorfo Blend 2, Dekoratif Taş Corte Travertino, Dekoratif Taş Corte Gris, Dekoratif Taş Corte Marron, Dekoratif Taş Corte Antracita, Dekoratif Taş Montuno Travertino, Dekoratif Taş Montuno Gris, Dekoratif Taş Montuno Marron, Dekoratif Taş Montuno Antracita, Dekoratif Taş Perla, Dekoratif Taş Gris, Dekoratif Taş Marron, Dekoratif Taş Humo, Dekoratif Taş Cafe, Dekoratif Taş Granate, Dekoratif Taş Antracita, Dekoratif Taş Pueblo Perla, Dekoratif Taş Pueblo Oro, Dekoratif Taş Pueblo Gris, Dekoratif Taş Borgano, Dekoratif Taş Rio Blend, Dekoratif Taş Rio Perla, Dekoratif Taş Roca Perla, Dekoratif Taş Roca Gris, Dekoratif Taş Roca Marron, Dekoratif Taş Roca Antracita, Dekoratif Taş Valle Oro, Dekoratif Taş Valle Gris, Dekoratif Taş Valle Marron.

Dekoratif taş çeşitleri ve dekoratif taş modelleri için mağazamızı ziyaret edebilir ürünlerimizi daha yakından keşfedebilirsiniz. Dekoratif taş modellerini görmek için iletişim bilgisi içerisinde belirtilen adresimizde sizleri ağırlamaktan memnun oluruz.

Dekoratif Taş Uygulama

Dekoratif taş uygulama ve dekoratif taş uygulama fiyatları uygulama yapılacak alanın metrekaresine göre değişmektedir. Sayan markası adı altında bütçenize uygun bir dekoratif taş veya kültür taşı bulacağınıza eminiz. Uygulama alanınız ve metrajınıza göre şekillenecek olan birim fiyatlar değişmektedir.
Dekoratif taş uygulama fiyatları ise Uygulama Dahil, 170,00 TL/m2 – 220,00 TL/m2 arasında değişmektedir.
Dekoratif taş metrajınıza göre köşe taşı ayrıca metretül üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Dekoratif taş köşe taşı 90,00 TL/mt – 120,00 TL/mt arasında değişmektedir.
Dekoratif taş uygulama yapılacak yüzey hazırlıkları ( fileli sıva, rabitz teli, astar vb. ) uygulama aşamasında tespit edildiği için birim fiyatlara dahil değildir.
Dekoratif taş seçimi ve daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz..